X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

حامی فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

پاورپوینت درمورد برنامه نویسی C++

اختصاصی از حامی فایل پاورپوینت درمورد برنامه نویسی C++ دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت )

تعداد اسلاید : 29 اسلاید


 قسمتی از متن .ppt : 

 

 

 

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد گچساران

عنوان پروژه:

  

استاد : 

جناب آقای مهندس کریمی

 

تهیه کنندگان:

محمدرضا محمدنژاد 79299182

افشین جمشیدی

 مهندسی صنایع-تکنولوژی صنعتی

خرداد 83

 

برنامه نویسی

C++

عنوان

تحولی در توسعه نرم افزار

برنامه نویسی رویه ای، مبتنی بر اشیاء برنامه نویسی شی ء گرا و برنامه نویسی عمومی

کامپیوتر چیست؟

یازمان کامپیوتر

روند تکاملی سیستمهای عامل

محاسبات شخصی ، محاسبات توزیعی ، و محاسبات مشتری-خدمتگزار

زبان ماشین ، زبان اسمبلی و زبان سطح بالا

تاریخچه C و ++ C

کتابخانه استاندارد ++ C

جاوا، اینترنت و تورجهان گستر

سایر زبانهای سطح بالا

برنامه نویسی ساخت یافته

معرفی برنامه نویسی با ++ C

یک برنامه ساده : چاپ یک متن خطی

یک برنامه ساده دیگر ، جمع دو عدد صحیح

خلاصه

تحولی در توسعه نرم افزار

سالهاست که سخت افزار درحال پیشرفت بوده اما نرم افزار به دلایلی در برابر تقریباً هر گونه اقدامی در جهت تسریع و بهبود آن مقاومت کرده است . در حال حاضر،در میانة یک تحول در زمینه نحوة نوشتن نرم افزار قرار داریم . این تحول مبتنی بر مفهومی است که در صنعت خودروسازی توسط هنری فورد در به کارگیری قطعات استاندارد و قابل تعویض در مدل تی خودروی فورد مورد استفاده قرار گرفت. قطعات نرم افزاری ((اشیاء))یا بهتر بگوییم ((رده)) نامیده می شوند.

کاملترین زبان شی ء گرا از زبان اسمالتاک است که در دهه 1970 میلادی توسعه یافت اما در بین زباهای شیء گرا، C++ از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده است(حدود 10 برابر اسمالتاک) .C++ دراوایل دهه 1980 میلادی توسط بیارنه استراوستروپ توسعه یافت. در فاصلة زمانی بین انتشار اولین تا دومین ویرایش این کتاب رقیب جدی دیگری پا به عرصه گذاشته است . این زبان، جاوا نام دارد که در اوایل دهه 1990 توسط جیمزگاسلینگ و همکارانش توسعه یافت.

چرا هر 10 سال یک زبان برنامه نویسی شیء گرای عمده پا به عرصه وجود میگذارد؟اسمالتاک واقع از زمان خودش جلوتر بود و یک کار تحقیقاتی به شمار میرفت. ظهور ++ C درست به موقع بود و نیازهای برنامه نویسی سیستم با کارآیی بالا و توسعه برنامه های کاربردی را برآورده می ساخت. جاوا امکاناتی برای کاربردهای چند رسانه ای قابل حمل و کاربردهای شبکه ای مبتنی بر اینترنت و تور جهان گستر در اختیار توسعه دهندگان نرم افزار قرار می دهد .

کامپیوتر چیست ؟

کامپیوتر دستگاهی است که می تواند محاسبات و تصمیم گیریهای منطقی را میلیونها و حتی میلیاردها بار سریعتر از انسان انجام دهد. به عنوان مثال بسیاری از کامپیوترهای شخصی امروزی می توانند در یک ثانیه صد میلیون عمل جمع را انجام دهند. در حالی که انجام چنین محاسبه ای برای یک انسان با یک ماشین حساب ممکن است دهها سال طول بکشد. (نکات قابل تامل : چگونه می توانید بفهمید که این فرد جمع اعداد را درست انجام داده است ؟ چگونه می توانید بفهمید که کامپیوتر اعداد را درست جمع کرده است ؟) سریعترین ابر کامپیوتر1های کنونی قادر به انجام صدها میلیارد عمل جمع در یک ثانیه هستند، یعنی مقدار محاسبه ای که صدها هزار انسان می توانند در یک سال انجام دهند! و کامپیوترهایی با چند تریلیون دستورالعمل در ثانیه نیز وجود دارند که در حال حاضر در آزمایشگاههای تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

کامپیوتر داده ها را تحت کنترل مجموعه ای از دستورالعملها که برنامه کامپیوتری نامیده می شود پردازش می کند. این برنامه ها کامپیوتر را از طریق مجموعه هایی از اعمال (با ترتیب منظم) که توسط افرادی به نام برنامه نویس کامپیوتر مشخص شده اند، راهنمایی می کنند.

دستگاههای مختلفی (همچون صفحه کلید ، صفحه نمایش، موشواره ، دیسکها، حافظه، دیسک فشرده2 و واحدهای پردازش) که یک کامپیوتر را تشکیل می دهند سخت افزار و برنامه های کامپیوتری که بر روی

1 –SUPER COMPUTER

2 -CD -ROM


دانلود با لینک مستقیم


پاورپوینت درمورد برنامه نویسی C++
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)