حامی فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود پروژه اقلیم خلخال (اقلیم و معماری شهرستان خلخال)

اختصاصی از حامی فایل دانلود پروژه اقلیم خلخال (اقلیم و معماری شهرستان خلخال) دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

دانلود پروژه اقلیم خلخال (اقلیم و معماری شهرستان خلخال)


دانلود پروژه اقلیم خلخال (اقلیم و معماری  شهرستان خلخال)

دانلود پروژه اقلیم خلخال (اقلیم و معماری  شهرستان خلخال) در 51 اسلاید

 

 

 

چکیده:

شهرستان خلخال

شهرستان خلخال در جنوب استان اردبیل واقع شده‌است و مرکز آن شهر خلخال است. این شهرستان از طرف شمال به شهرستان کوثر از طرف شرق به استان گیلان از طرف جنوب به استان زنجان و از طرف مغرب به شهرستان میانه حدود می‌ شود. شهرستان خلخال در ۴۸ درجه و۳۲ دقیقه طول جغرافیایی و۳۷ دقیقه و۳۷ درجه عرض جغرافیایی از نصف النهار گرینویچ قرار گرفته‌است.

اقلیم و آب وهوا 

—شهرستان خلخال یک منطقه کوهستانی است که ارتفاع آن از شرق به غرب و از شمال به جنوب کاهش می‌ یابد رشته کوههای تالش درشرق آن از شمال به جنوب کشیده شده‌است ک مانند سدی ما بین دریای مازندران و استان گیلان و آذربایجان قرار گرفته‌است به طوریکه بر خلاف دامنه‌های شرق در دامنه‌های غربی آن در منطقه خلخال به جهت کاهش باران و خشکی هوا پوشش گیاهی انبوه و قابل توجهی ملاحظه نمیشود در این شهرستان رود مهم قزل‌اوزن و شاخه‌های آن مانند شاهرود آرپاچای و سنگ‌آباد به طرف جنوب جریان داشته و بلاخره به دریای مازندران میریزد این منطقه از لحاظ آب وهوا دارای تابستانهای معتدل و رمستانهای سرد است به لحاظ موقعیت‌های جغرافیایی و شرایط کوهستانی این منطقه دارای جالبترین منابع آب‌های گرم معدنی است که مهم‌ترین آنها آب گرم معدنی خلخال سویی در بخش سنجد در فاصله شهرستان گیوی و خلخال میباشد مقدار بارندگی سالانه ثبت شده در ایستگاهها در سال ۱۳۷۹ حدود۸ /۳۱۲ میلیمتر بوده‌است که نسبت به سال قبل در حدود ۱۰ درصد نشان می‌ دهد.
žبرای  برسی اقلیم منطقه شناخت  عناصر اقلیمی ضروری  می باشد که  در ذیل به  بررسی می گردد :..............................
ž
 
دانلود پروژه اقلیم خلخال,اقلیم و معماری شهرستان خلخال,اقلیم خلخال,اقلیم شهرستان خلخال,معماری شهرستان خلخال,معماری خلخال,اقلیم

دانلود با لینک مستقیم


دانلود پروژه اقلیم خلخال (اقلیم و معماری شهرستان خلخال)
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)