X
تبلیغات
رایتل

حامی فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود نقشه آتوکد 1:2000 محدوده دزاشیب

اختصاصی از حامی فایل دانلود نقشه آتوکد 1:2000 محدوده دزاشیب دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

دانلود نقشه آتوکد 1:2000 محدوده دزاشیب


دانلود نقشه آتوکد 1:2000 محدوده دزاشیب

 در این بخش شیت نقشه آتوکد 1:2000 محدوده دزاشیب در منطقه یک شهرداری تهران برای دانلود قرار داده شده است. تصویر پیشنمایش مربوط به همین محصول می‌باشد.  در ذیل فایل ایندکس موقعیت دقیق این نقشه آمده است. در صورت تمایل می‌توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود فرمایید.


دانلود با لینک مستقیم


دانلود نقشه آتوکد 1:2000 محدوده دزاشیب

تحقیق در مورد تاریخچه مجتمع صنعتی سیمان

اختصاصی از حامی فایل تحقیق در مورد تاریخچه مجتمع صنعتی سیمان دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

تحقیق در مورد تاریخچه مجتمع صنعتی سیمان


تحقیق در مورد تاریخچه مجتمع صنعتی سیمان

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحه:32

 فهرست مطالب

 

تاریخچه

 

مقدمه ای از انواع سیمان:

 

مواد اولیه مورد نیاز و روش استخراج آن

 

معدن

 

معدن سنگ آهک

 

 معدن

 

 آسیاب های سنگ و خاک

 

انبار خاک

 

 آسیاب مواد خام

 

1- آسیابهای گلوله ای:

 

 2- آسیاب غلطکی یا فایفر

 

سیلوهای موادخام

 

پیش گرمکن

 

کوره

 

کلینکر

 

آسیاب سیمان

 

بارگیرخانه

 

 

مجتمع صنعتی سیمان آبیک بعنوان( یکی از واحدهای تابعه شرکت سهامی عام سیمان فارس و خوزستان) فعالیت خود را از سال 1348 در 80 کیلومتری غرب شهر تهران بصورت عملیات نصب و مونتاژ آغاز نمود.

 

 این مجمتع دارای دو واحد عظیم تولیدی می باشد که بهره برداری از واحد اول آن با ظرفیت اسمی روزانه 3500 تن در نیمه دوم سال 1352 بهره برداری ازواحد دوم با ظرفیت اسمی روزانه 4000 تن در سال 1357 پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و به همت کارگران و متخصصین متعهد داخلی آغاز گردید تولیدات این مجتمع به دو صورت پاکتی و فله ای به بازارهای داخلی کشور عرضه می گردد و از آنجائیکه شرکت سهامی عام سیمان فارس و خوزستان تقریباً  از کل نیاز سیمان کشور را تولید می نماید، مجتمع صنعتی سیمان آبیک      (بعنوان بزرگترین واحد تابعه این سازمان) در این امر مهم نقش اساسی و قابل  توجهی را بعهده دارد.

 

در ضمن این مجتمع دارای یک واحد کیسه سازی است که با تولید روزانه 95000 عدد پاکت سیمان، در جوار کارخانه، نیاز خود و سایر

 

 

 

کارخانجات سیمان کشور را تأمین می نماید. در خاتمه این مجتمع افتخار دارد که در سازندگی کشور، بخصوص احداث سدها، تأسیسات صنعتی، پلهای عظیم بتونی نقش مهمی را بعهده داشته و درصد قابل توجهی از سیمان مورد نیاز کشور را تأمین می نماید.

 

 

 

مقدمه ای از انواع سیمان:

 

قبل از شناخته شدن سیمان از ملاتهای آهکی برای کارهای ساختمانی استفاده می گردید، ولی بعد از شناخت خواص سیمان و طریقه تولید آن، این کالا به میزان وسیعی جایگزین آهک گردید.

 

 سیمان، پودری است نرم و جاذب آب که باعث چسبندگی خرده سنگها به یکدیگر شده و ماده ای است از ترکیبات پخته و گداخته شده اکسیدکلسیم با اکسیدهای سیلیسیم، آلومینیوم و آهن که ملات این ماده به مرور در مجاورت هوا یا در زیر آب سخت شده و با حفظ ثبات حجم، مقاومت خود را در زیر آب نگه می دارد. این ماده در فاصله 28 روز به حداقل مقاومت مجاز بعنی 250کیلوگرم بر سانتی متر مربع می رسد. امروزه در جهان متنناسب با تنوع نیازها، سیمانهائی با خواص مکانیکی و شیمیایی مختلف تولید می گردد که هرکدام کاربردهای مشخصی را دارا می باشد.

 

 احتمالاً رومیها نخستین کسانی بودند که بتن را بکار بردند آنان بتن را که براساس سیمان ساخته می شد، بعنوان مواد هیدرولیکی، یعنی موادی که در آب سخت می شد، بکار می بردند. این خاصیت بتن و خواص دیگر آن ضمن گیرش در آب، سبب استفاده روزافزون این ماده ساختمانی گشته است. سالها سیمان ساخت رومیها بکار می رفت تا اینکه یکنفر بنای انگیسی بنام( جوزف اسپدین) موفق به پیداکردن سیمان پرتلند در سال 1824 میلادی گردید سیمان پرتلند سیمانی است که از مخلوط کردن مواد آهکی و رسی یا هر ماده دارای اکسیدهای سیلیسی و آلومینیومی و آهنی  و پختن آنها تا مرحله تولید کلینکر بدست می آید.

 

براساس مشخصات استاندارد انگلیس(BS ) و آمریکا(ASTM ) قبل از آسیاب مقداری سنگ گچ به کلینکر  افزوده می شود تا از گیرش سریع آن جلوگیری نماید.

 

 


دانلود با لینک مستقیم


تحقیق در مورد تاریخچه مجتمع صنعتی سیمان

دانلود تحقیق کاستن فاصله بین دولت و شهروند

اختصاصی از حامی فایل دانلود تحقیق کاستن فاصله بین دولت و شهروند دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

دانلود تحقیق کاستن فاصله بین دولت و شهروند


دانلود تحقیق کاستن فاصله بین دولت و شهروند

دولت های پیشرفته با دشواری های حساس و جدیدی روبرو هستند. آنها می بایست سرویس های خود را با توجه به افزایش انتظارات شهروندان و مراکز تجاری در سطح کشور و بدون ایجاد هر گونه تنش در سطح جامعه ، حفظ ، و دائماً آنها را ارتقا دهند و بوروکراسی های اداری را تبدیل به سرویس های شهروند- محور و کارآمد کنند ، تا بدین وسیله با سرعت وکیفیتی که در ارائه خدمات خود عرضه    می نمایند ، بتوانند در سطح جهانی و ملی رقابت کنند.
ایجاد دولت الکترونیک ، روشی موفقیت آمیز برای کاستن آن دشواری های بوروکراتیک در کنار  بالا رفتن سطح انتظارات شهروندان بوده و می باشد و به منظور ارائه خدمات دولت الکترونیکی، وجود یک زیر ساخت اطلاعاتی در سطح ملی واجب است و نائل آمدن به اهداف دولت الکترونیک مستلزم در اختیار داشتن بستر انتقالی قابل دسترس برای تمامی شهروندان در سطح کشور است. این بستراطلاعاتی باید داده های مهم و حیاتی را با امنیت کامل و سرعت بالا در میان سازمان ها و شهروندان جا به جا کرده و بتواند به  راحتی   قابلیت های جدید را به  سرویس های موجود خود، بدون آنکه به کیفیت سرویس های موجود لطمه ای وارد شود، اضافه کند.انگیزه ایجاد دولت الکترونیک در حقیقت ترمیم نحوه ارتباطات بین دولت با شهروندان، سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی در همه سطوح است. دولت الکترونیک خواهان نگاهی مجدد به    دشواری های موجوددر ارائه سرویس های دولتی به شهروندان است. دولت الکترونیک سعی در حل مشکلات مشترک بین سازمان های دولتی دارد. دولت الکترونیک می کوشد ارتباط خودرابا        بخش های خصوصی مستحکم تر کرده ، و آن را ارتقا بخشد.در سال های اخیر،شاهد فاصله گرفتن خدمات عمومی ارائه شده توسط دولت از سطح انتظارات شهروندان در جامعه هستیم و این فاصله بخصوص در بخش هایی که شهروند در مقام یک مشتری از دولت سرویس می گیرد(همچون بانکداری و سرویس های گمرکی) به وضوح خود را نشان می دهد.دولت ها ،دیگر قادر به حفظ و ارتقا سرویس های خود به روش سنتی جهت برآوردن نیازهای جامعه نمی باشند،مگر اینکه متوسل به ابزارهای جدیدی جهت حفظ کیفیت سرویس های خود در سطح جامعه شوند.دولت الکترونیکی یکی از آن ابزارهایی است که توانسته است در کم کردن فاصله بین شهروندان و دولت نقش بسزایی داشته باشد وشعار خود را در این راستا، برخورداری از سرویس های دولتی با ویژگی هایی چون دسترسی همگانی،عدالت اجتماعی،پاسخگویی و بهره وری در تمامی سطوح می داند.

 

شامل 137 اسلاید power point


دانلود با لینک مستقیم


دانلود تحقیق کاستن فاصله بین دولت و شهروند

فایل فلش چینی SONY Z4 با پردازشگر MT6572

اختصاصی از حامی فایل فایل فلش چینی SONY Z4 با پردازشگر MT6572 دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

فایل فلش چینی SONY Z4 با پردازشگر MT6572


فایل فلش چینی SONY Z4 با پردازشگر MT6572

فایل فلش چینی SONY Z4

 

MT6572

 

قابل رایت با sp

 

بدون مشکل ویبره ممتد بعد از فلش

 

در این فروشگاه کلیه فایل ها تست شده با لینک مستقیم و زیر قیمت میباشد

 

اما درصورت عدم نتیجه گیری، ما تا آخرین لحظه در کنار شما خواهیم بود

 

به کانال تلگرام ما بپیوندید و از تخفیف و آموزش و فایل های رایگان با خبر شوید

 

بهترین تبلیغ ما ، رضایت شماست

 


دانلود با لینک مستقیم


فایل فلش چینی SONY Z4 با پردازشگر MT6572

تحقیق در مورد سازه های بنایی

اختصاصی از حامی فایل تحقیق در مورد سازه های بنایی دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

تحقیق در مورد سازه های بنایی


تحقیق در مورد سازه های بنایی

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحه:15

 فهرست مطالب

سازه های بنایی

 

ظرفیت برشی لرزه ای دیوار بنایی آجری مسلح شده با GFRP

 

چکیده:

 

1 – معرفی:

 

2) برنامه آزمایش:

 

 1. 2 ) روش بار گذاری:
 2. 3) نتایج تست:

 

3 ) ظرفیت برشی لرزه ای:

 

 1. 1 ) مود محاسباتی:
 2. 2 ) سهم برشی ایجاد شده توسط دیوار غیر مسلح «Vw »
 3. 4 ) مؤلفه ی اندرکنش ستون کمکی ψ :
 4. 5)مقایسه بین نتایج محاسبات و نتایج تست:
 5. 6)معادلات طراحی ظرفیت برشی لرزه ای:

 

4 ) مقایسه بین نتایج:

 

5 ) نتایج:

 

 

با انجام آزمایشاتی روی 8 دیوار بنایی دارای ستون کمکی مسلح شده با فیبر پلیمر شیشه ای مسلح«GFRP »، ظرفیت برشی لرزه ای سازه دیوار بنایی آجری با جزئیات مورد بررسی قرار گرفت. اولاً، ضریب اندرکنش ستون کمکی ψ، ضریب اصلاح شده ، ضریب آماری β و ضریب شرکت پذیری موثر ζ محاسبه شده اند، سپس، براساس مدل شکست دیوار بنایی آجری و مدل خرپایی FRP ، فرمول ظرفیت برشی لرزه ای دیوار بنایی آجری با ستون کمکی مسلح شده با FRP برقرار شده است. که تشابه زیبایی با نتایج آزمایشگاهی بدست آمده از تست دارد. در نهایت فرمول طراحی ساده شده ظرفیت برشی لرزه ای در دیوار بنایی آجری مسلح شده با FRP در این مقاله پیشنهاد شده است. فرمول طراحی برای تحقیقات اضافی یا برای مراجع طراحی در سازه های بنایی آجری می تواند استفاده شود.

 

1 – معرفی:

استفاده از تکنولوژیهای مواد جدید در مرمت و مسلح کردن سازه های بنایی از نظر تکنیکی و اقتصادی بسیار جالب است. امروزه FRP شانسی جدید را برای آرزوی مرمت، با پیشرفتی قابل ملاحظه در تقویت سازه های بنایی غیر مسلح ارائه می دهد. اشوگلر اولین نفر در پیشنهاد و بررسی از فیبر پلیمر کربن مورق مسلح شده«CFRP » به عنوان ابزار تقویت سازه بنایی و ارائه یک مدل آنالیزی برای رفتار درون صفحه ای دیوار مسلح شده با CFRP در قاب تئوری ناحیه استرس بود. کار سعادت منش، احسانی و دیگران، بروی تحقیقات آزمایشگاهی روی نمونه های بنایی غیر مسلح شده تقویت شده با عضو شیشه ای چسبنده با اپوکسی، متمرکز شد. کلش روی سیستم مسلح شده خارجی ای شامل فیبر کربن برای دیوار های بنایی تست کرد. نمونه ها می توانند مانع، بارهای جانبی ای که برابر با نیروهای اینرسی تولید شده از شتاب 0.3g می باشد، شوند ترایتافیلو رفتار مکانیکی، دیوارهای بنایی غیر مسلح تقویت شده با ورق های FRP  چسبانده شده از خارج ( یا تسمه ها) با استفاده از مدلسازی ساده و بدست آوردن ظرفیت برشی سازه بنایی تقویت شده با ورق های FRP را بررسی کرد. والوزی یک سری تستهای فشرده روی پنل های بنایی تقویت شده با ورق های FRP انجام داد. در این تست 2 شکل مسلح کردن کشف شد: تسمه های ترتیب  شبکه ای یا کاربرد تسمه های قطری عمود بر قطر بار گذاری شده.سیچی و دیگران، مدلی برای سازه های بنایی مسلح شده با CFRP به وسیله ی روشهای مخلوط کنی پیشنهاد کرد. استرادفورد و دیگران اثر مد مسلح واثر دادن تساویهای طراحی ظرفیت برشی دیوار مسلح شده با FRP  را بررسی کرد. با وجود تحقیقات زیاد گذشته، فرمولی که برای محاسبه ی ظرفیت عمل نیروی برشی دیوار مسلح شده با FRP ایجاد شده بود در بیان شکلها و فاکتورها در نظر گرفته شده که در زیر ارائه شده، کمبود دارد:

 • فرمولها ( فرمولهای مود قطری) فقط مناسب دیوارهای بنایی مسلح شده با ورق های قطری است که برای دیوارهای بنایی مسلح با ورق های افقی یا هر دو ورقهای قطری و افقی بی نیاز است.
 • از زمانیکه فرمولهای مود قطری در نظر گرفته شده است ، اثر مولفه ی عمودی نیروهای ایجاد شده توسط ورق های قطری، روی ظرفیت برشی نامیده گرفته شده است.
 • تمام فرمولهایی که ایجاد شده است بر اساس دیوارهای بنایی مسلح شده با FRP با مقاطع مستطیلی همانطور برای دیوار بنایی مسلح شده با ستون کمکی است، هیچ محاسبات مربوطی ارائه نشده است.

 

به منظور رفع کمبودهای فرمولهای کنونی 8 قسمت از دیوارهای آجری بنایی با ستون های کمی تقویت شده توسط GFRP و یک قسمت برای دیوار بنایی معمولی با ستون کوتاه اجرا شده است و محاسبات مربوطه و فرمولهای طراحی بر اساس سیستم تقویت شده خرپای FRP تولید شده است.

 

 

 

 


دانلود با لینک مستقیم


تحقیق در مورد سازه های بنایی
1 2 3 4 5 ... 757 >>